Podaci o prodajnom mjestu:

 • AUTO-ŠKOLA ZADAR D.O.O.
 • MBS 060016450 Trgovački sud u Zadru
 • HR34183734538
 • ZRINSKO-FRANKOPANSKA 20 D 23000 ZADAR HRVATSKA
 • T +38523251222
 • M +38598338470
 • M +38598331199
 • infoautoskolazadar@gmail.com

Opći uvjeti poslovanja za webshop Autoškola Zadar, koji je u vlasništvu pravne osobe AUTO-ŠKOLA ZADAR d.o.o., s detaljima pravne osobe:

AUTO-ŠKOLA ZADAR d.o.o. Adresa: Zrinsko-Frankopanska ulica 20D, Zadar OIB: 34183734538 Djelatnost: 8553 - Djelatnosti vozačkih škola

Prihvaćanje uvjeta:

 • Korištenjem usluga webshopa Autoškola Zadar, korisnik se obvezuje da je pročitao, razumio i prihvatio sve uvjete poslovanja navedene u ovom dokumentu.
 • Registracija korisnika: Korisnik je dužan prilikom registracije za pristup webshopu pružiti istinite, točne i potpune podatke. AUTO-ŠKOLA ZADAR d.o.o. zadržava pravo odbiti registraciju ili suspendirati račun ako se utvrdi da su pruženi podaci lažni ili nepotpuni.
 • Cijene proizvoda: Sve cijene proizvoda navedene su u EUR i uključuju PDV. AUTO-ŠKOLA ZADAR d.o.o. zadržava pravo izmjene cijena bez prethodne najave.
 • Narudžba i plaćanje: Narudžba se smatra potvrđenom tek nakon primitka potvrde o plaćanju. Plaćanje se može obaviti putem različitih online platnih metoda koje su dostupne na webshopu.
 • Dostava usluge: AUTO-ŠKOLA ZADAR d.o.o. će poduzeti sve razumne korake kako bi osigurala da se narudžbe dostave u dogovorenom roku. Troškovi dostave bit će jasno naznačeni prilikom procesa narudžbe.
 • Povrat robe / usluge: Kupac ima pravo na povrat robe u skladu s važećim zakonodavstvom Republike Hrvatske. Povrat robe je moguć unutar određenog roka od dana primitka robe, pod uvjetom da je roba neoštećena i u originalnom pakiranju.
 • Zaštita privatnosti: AUTO-ŠKOLA ZADAR d.o.o. poštuje privatnost korisnika i obvezuje se da će koristiti osobne podatke isključivo u svrhu obrade narudžbi i pružanja usluga webshopa. Osobni podaci neće biti dijeljeni s trećim stranama bez pristanka korisnika.
 • Odgovornost: AUTO-ŠKOLA ZADAR d.o.o. neće biti odgovorna za bilo kakvu štetu nastalu kao rezultat korištenja ili nemogućnosti korištenja webshopa, osim u slučajevima namjernog ili grubog nemara.
 • Promjene uvjeta poslovanja: AUTO-ŠKOLA ZADAR d.o.o. zadržava pravo izmjene ovih uvjeta poslovanja u bilo kojem trenutku. Korisnici će biti obaviješteni o bilo kakvim promjenama, a korištenjem usluga webshopa nakon takvih promjena smatra se da su korisnici prihvatili nove uvjete poslovanja.
 • Ovi opći uvjeti poslovanja čine pravno obvezujući ugovor između korisnika i AUTO-ŠKOLA ZADAR d.o.o. te reguliraju korištenje webshopa i kupovinu proizvoda putem istog.