Obavijest – Započinjemo s radom od ponedjeljka 11.05.2020

 

Obavijest – Započinjemo s radom od ponedjeljka 11.05.2020.

svi. 09.2020 Dabar Agency

 

❗️OBAVIJEST❗️
Dragi polaznici, prema Odluci Stručnog stožera započinjemo s radom od ponedjeljka, 11.5.2020. 😃 Svi se nadamo najboljem i molimo vas da se pri dolasku u autoškolu pridržavate zadanih mjera koje su objavljene na našoj web stranici.

❕S NOVIM TEČAJEM startamo 18.5.❕Upisi su u tijeku – link online prijave: autoskola-zadar.hr/onlineupisi/

Polaznici koji su u procesu osposobljavanja bit će kontaktirani od strane instruktora i predavača radi daljnjih smjernica. #budimoodgovorni

Molimo vas da se pridržavate pravila i uputa pri dolasku u autoškolu:

• Prije svega za sigurnost svih nas, kontaktirati će vas danas kroz dan iz autoškole kako biste se odlučili koji termin predavanja Vama odgovara i toga biste se trebali pridržavati. Molimo Vas da nikako NE KASNITE NA DOGOVORENI TERMIN;

• U slučaju da ste saznali da ste bili u doticaju sa COVID-19 pozitivnom osobom molimo Vas da odmah otkažete svoj zakazani termin kako ne biste ugrozili zdravlje ljudi oko Vas te kako bismo ga mogli ponuditi nekome drugome;

• U slučaju da ste prehlađeni, imate problema sa dišnim putevima, imate temperaturu, kašalj ili ako se jednostavno ne osjećate dobro i sumnjate u svoje zdravstveno stanje (osim osoba koje imaju sezonske alergije, a koji nas moraju upoznati s tom činjenicom), molimo Vas da odmah otkažete svoj zakazani termin;

• Na ulazu u autoškolu nalazi se dezinfekcijsko sredstvo gdje ćete si OBAVEZNO morati dezinficirati ruke

• Po preporuci HZJZ, ako se želite osjećati sigurnije, u ured autoškole dođite s maskom i koristite je.

• Za vrijeme boravka u autoškoli MOLIMO VAS održavajte distancu od 1,5 metara s ostalim kandidatima u učionici.

Svima Vam se unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju, strpljenju te savjesnosti u ponašanju i poštivanju zadanih mjera i pravila.